Saturday, 22 June 2024
15 Dhu al-Hijjah 1445
bluegreengoldred

Name From To
1 February 2024
Encik Mohamad Zahri bin Samingon

Timbalan Setiausaha Kerajaan (Pengurusan), Pentadbiran Setiausaha Kerajaan Negeri Selangor

Datuk Bandar, Majlis Bandaraya Petaling Jaya, Pentadbiran Setiausaha Kerajaan Negeri Selangor

2 February 2024
Encik Zamri bin Misman

Ketua Pengarah Pendaftaran Negara, Jabatan Pendaftaran Negara, Kementerian Dalam Negeri

Ketua Pengarah, Bahagian Hal Ehwal Undang-Undang (BHEUU), Jabatan Perdana Menteri

6 February 2024
YBhg. Dato’ Zailani bin Haji Hashim

Timbalan Ketua Setiausaha (Perladangan dan Komoditi), Kementerian Perladangan dan Komoditi

Jabatan Perkhidmatan Awam

13 February 2024
YBhg. Dato’ Seri Ir. Dr. Zaini bin Ujang

Ketua Setiausaha, Kementerian Kesihatan Malaysia

Ketua Setiausaha, Kementerian Pendidikan Tinggi

YBhg. Dato’ Ahmad Suhaimi bin Endut

Setiausaha Bahagian, Bahagian Pengurusan Aset Awam, Kementerian Kewangan

Timbalan Ketua Setiausaha (Pengurusan), Kementerian Pendidikan Malaysia

YBhg. Dato’ Razali bin Mohamad

Timbalan Ketua Setiausaha (Pembangunan), Kementerian Sumber Asli dan Kelestarian Alam

Timbalan Ketua Setiausaha (Perladangan dan Komoditi), Kementerian Perladangan dan Komoditi

Encik Alan bin Abdul Rahim

Ketua Unit MyCT, Bahagian Cukai, Kementerian Kewangan

Setiausaha Bahagian, Bahagian Pengurusan Aset Awam, Kementerian Kewangan

15 February 2024
YBhg. Dato’ Astanah Banu binti Shri Abdul Aziz

Timbalan Ketua Pengarah, Bahagian Komuniti Ekonomi Asean, Sekretariat Kebangsaan ASEAN-Malaysia, Kementerian Luar Negeri

Timbalan Setiausaha Agung ASEAN bagi Komuniti Politik-Keselamatan (APSC) di Sekretariat ASEAN, Jakarta

Encik Abu Zeid bin Mohd Arif

Pegawai Khas Pejabat YAB Perdana Menteri Pejabat Perdana Menteri Jabatan Perdana Menteri

Pegawai Khas, Pejabat YAB Perdana Menteri, Jabatan Perdana Menteri

19 February 2024
Encik Abdul Jalil bin Jamadil Akhir

Setiausaha Bahagian, Bahagian Perkhidmatan Sosial, Kementerian Ekonomi

Jabatan Perkhidmatan Awam

Encik John Patrick a/l Antonysamy

Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan II), Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS), Jabatan Perdana Menteri

Setiausaha Bahagian, Bahagian Cukai, Kementerian Kewangan

Encik Saiful Yazan bin Alwi

Timbalan Ketua Pengarah (Operasi), Jabatan Pendaftaran Negara, Kementerian Dalam Negeri

Timbalan Ketua Pengarah (Pengurusan), Agensi Pintu Masuk dan Sempadan Malaysia (MCBA), Kementerian Dalam Negeri

Encik Che Kodir bin Baharum

Setiausaha Bahagian, Bahagian Ekonomi Alam Sekitar dan Sumber Asli, Kementerian Ekonomi

Setiausaha Bahagian, Bahagian Perkhidmatan Sosial, Kementerian Ekonomi

Encik Razali bin Othman

Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan I), Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS), Jabatan Perdana Menteri

Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan), Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS), Jabatan Perdana Menteri

Encik Abdul Kahar bin Abdullah

Setiausaha Bahagian, Bahagian Perancangan Strategik, Kementerian Kemajuan Desa dan Wilayah

Timbalan Setiausaha Kerajaan Negeri (Pengurusan), Pentadbiran Setiausaha Kerajaan Negeri Pulau Pinang

Encik Mohd Norhisham bin Musa

Setiausaha Bahagian, Bahagian Kewangan dan Perolehan, Kementerian Peralihan Tenaga dan Transformasi Air

Setiausaha Bahagian, Bahagian Khidmat Pengurusan dan Sumber Manusia, Kementerian Peralihan Tenaga dan Transformasi Air

20 February 2024
Encik Wan Ahmad Asmady bin Wan Md Din

Setiausaha Bahagian, Bahagian Kemajuan Industri Kayu-kayan, Tembakau dan Kenaf, Kementerian Perladangan dan Komoditi

Timbalan Ketua Pengarah (Dasar dan Operasi), Lembaga Getah Malaysia, Kementerian Perladangan dan Komoditi

26 February 2024
YBhg. Dato’ Zulkifli bin Long

Pengarah Tanah dan Galian Negeri Pulau Pinang, Pejabat Tanah dan Galian Negeri Pulau Pinang, Pentadbiran Setiausaha Kerajaan Negeri Pulau Pinang

Pengarah, Pejabat Pembangunan Negeri Pulau Pinang, Unit Penyelarasan Pelaksanaan, Jabatan Perdana Menteri

Encik Azizul Kamaredzuan bin Azizul Akimi

Timbalan Pengarah (Pengurusan), Hospital Kuala Lumpur, Jabatan Kesihatan Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur dan Putrajaya, Kementerian Kesihatan Malaysia

Setiausaha Bahagian, Bahagian Kesejahteraan Komuniti, Kementerian Perumahan dan Kerajaan Tempatan

Encik Mohamad Yusri bin Hashim

Setiausaha Bahagian, Bahagian Kesejahteraan Komuniti, Kementerian Perumahan dan Kerajaan Tempatan

Jabatan Perkhidmatan Awam

Encik Mohd Asri bin Mohamed Ali

Setiausaha Bahagian, Bahagian Pentadbiran, Kementerian Pengangkutan Malaysia

Timbalan Pengarah Kanan, Cawangan Dasar dan Perundingan (CDP), Bahagian Perkhidmatan, Jabatan Perkhidmatan Awam

Puan Sarinah binti Apisah

Pengarah Pendaftaran Negari, Jabatan Pendaftaran Negara Negeri Johor, Jabatan Pendaftaran Negara, Kementerian Dalam Negeri

Timbalan Ketua Pengarah (Operasi), Jabatan Pendaftaran Negara, Kementerian Dalam Negeri

Puan Noraini binti Ahmad

Timbalan Setiausaha Bahagian I (Akaun Negara dan Imbangan Pembayaran), Bahagian Ekonomi Makro, Kementerian Ekonomi

Setiausaha Bahagian, Bahagian Perancangan Strategik, Kementerian Ekonomi

Puan Yong Ee Chin

Timbalan Setiausaha Bahagian, Bahagian Dasar Pelancongan dan Hubungan Antarabangsa, Kementerian Pelancongan, Seni dan Budaya

Setiausaha Bahagian, Bahagian Dasar Pelancongan dan Hubungan Antarabangsa, Kementerian Pelancongan, Seni dan Budaya

Encik Rusli bin Ibrahim

Timbalan Pengarah, Seksyen Penyelarasan Operasi, Bahagian Pelaksanaan Operasi, Agensi Pengurusan Bencana Negara (NADMA), Jabatan Perdana Menteri

Pengarah, Seksyen Dasar dan Perancangan, Bahagian Perancangan dan Persediaan Bencana, Agensi Pengurusan Bencana Negara (NADMA), Jabatan Perdana Menteri

YBrs. Dr. Noranida binti Zainal

Timbalan Setiausaha Bahagian I, Bahagian Ekonomi Alam Sekitar dan Sumber Asli, Kementerian Ekonomi

Setiausaha Bahagian, Bahagian Ekonomi Alam Sekitar dan Sumber Asli, Kementerian Ekonomi

Puan Raudatil Jannah binti Abdul Wahab Zen

Timbalan Setiausaha Bahagian II (Ekonomi Negeri, Antarabangsa dan Kesejahteraan Rakyat), Bahagian Ekonomi Makro, Kementerian Ekonomi

Timbalan Setiausaha Bahagian I (Akaun Negara dan Imbangan Pembayaran), Bahagian Ekonomi Makro, Kementerian Ekonomi

28 February 2024
Encik Badrul Hisham bin Alias

Setiausaha Bahagian, Bahagian Pendaftaran Negara dan Pertubuhan, Kementerian Dalam Negeri

Ketua Pengarah Pendaftaran Negara, Jabatan Pendaftaran Negara, Kementerian Dalam Negeri

YBhg. Dato’ Noor-Ihsan bin Hj Che Mat

Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan), Akademi Kenegaraan, Jabatan Perdana Menteri

Pengarah, Pejabat Pembangunan Negeri Sembilan, Unit Penyelarasan Pelaksanaan, Jabatan Perdana Menteri

Encik Roslan bin Mat Nong

Pengarah, Pejabat Pembangunan Negeri Sembilan, Unit Penyelarasan Pelaksanaan, Jabatan Perdana Menteri

Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan), Akademi Kenegaraan, Jabatan Perdana Menteri


Latest Update : 5 March 2024