Wednesday, 08 July 2020
16 Dhu al-Qi'dah 1441
  • Bahasa Melayu
  • English (United Kingdom)

Tender / Quotation 2020

Article available only in Malay.

Sebut Harga Perkhidmatan Penyewaan, Penyelenggaraan Serta Caj Bacaan Meter Bagi 1 Unit Mesin Penyalin Pelbagai Fungsi (Warna Dan Hitam Putih) Dan 1 Unit Mesin Penyalin (Warna Dan Hitam Putih) Bahagian Pasca Perkhidmatan Cawangan Sabah, Jabatan Perkhimdatan Awam

Briefing Date: 08 July 2020 (Wednesday), 10.00 am

Closing Date: 15 July 2020 (Wednesday), 12.00 noon

Download : Quotation: JPA(S)09/2020

Article available only in Malay.

Tender Pembaharuan Lesen Dan Perkhidmatan Penyelenggaraan Peralatan Rangkaian Dan Keselamatan Serta Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Active Directory Untuk Jabatan Perkhidmatan Awam (JPA)

Briefing Date: 3 July 2020 (Friday), 10.00 am

Closing Date: 21 July 2020 (Tuesday), 12.00 noon

Download : Tender:JPA/03/2020

Article available only in Malay.

Sebut Harga Bekalan Kain Berkualiti Untuk Pegawai Jabatan Perkhidmatan Awam Tahun 2020

Briefing Date: 15 June 2020 (Monday), 10.00 am

Closing Date: 18 June 2020 (Thursday), 12.00 noon

Download : Quotation: JPA(S)06/2020

Article available only in Malay.

Tender Pembaharuan Lesen Perisian Targit Bagi Sistem Analitik Sumber Manusia Sektor Awam (ASSIST) Untuk Jabatan Perkhidmatan Awam

Briefing Date: 17 June 2020 (Wednesday), 02.30 pm

Closing Date: 8 July 2020 (Wednesday), 12.00 noon

Download : Tender:JPA/01/2020

Article available only in Malay.

Tender Perkhidmatan Penyenggaraan Dan Pembaharuan Bagi Lesen Pemantauan Operasi Pusat Data Dan Prestasi HRMIS Untuk Jabatan Perkhidmatan Awam

Briefing Date: 6 July 2020 (Monday), 10.00 am

Closing Date: 23 July 2020 (Thursday), 12.00 noon

Download : Tender:JPA/09/2020