Saturday, 24 February 2024
14 Sha'aban 1445
bluegreengoldred

Announcement

Procurement Advertisement

 
 

Activity @ JPA

Tender / Quotation 2020

Article available only in Malay.

Tender Pembaharuan Dan Penyenggaraan Lesen Perisian Kaspersky Endpoint Security Dan Kaspersky Hybrid Cloud Security Untuk Jabatan Perkhidmatan Awam (JPA)

Briefing Date: 18 February 2020 (Tuesday), 09.00 am

Closing Date: 10 March 2020 (Tuesday), 12.00 noon

Download : Tender:JPA/02/2020

Article available only in Malay.

Tender Pembaharuan Lesen Perisian Targit Bagi Sistem Analitik Sumber Manusia Sektor Awam (ASSIST) Untuk Jabatan Perkhidmatan Awam

Briefing Date: 14 February 2020 (Friday), 09.00 am

Closing Date: 6 March 2020 (Friday), 12.00 noon

Download : Tender:JPA/01/2020

Article available only in Malay.

Sebut Harga Perkhidmatan Katering Bagi Program Sharing HRMIS Application Knowledge & Experience (SHARE) - HRMIS Jabatan Perkhidmatan Awam

Briefing Date: 06 February 2020 (Thursday), 9.30 am

Closing Date: 09 February 2020 (Sunday), 12.00 noon

Download : Quotation: JPA(S)04/2020

Article available only in Malay.

Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji, Mentauliah Dan Perisian Automasi Pejabat Jabatan Perkhidmatan Awam

Briefing Date: 12 February 2020 (Wednesday), 9.00 am

Closing Date: 19 February 2020 (Wednesday), 12.00 noon

Download : Quotation: JPA(S)01/2020

Article available only in Malay.

Sebut Harga Perkhidmatan Sokongan Perisian RX Developer Dan Technical Expertise Bagi Modul Pembangunan Organisasi

Briefing Date: 06 February 2020 (Thursday), 10.30 am

Closing Date: 13 February 2020 (Thursday), 12.00 noon

Download : Quotation: JPA(S)02/2020